Książki do nauki polskiego dla obcokrajowców - POLSKI, krok po kroku

Książki - polski dla obcokrajowców
Nowoczesna seria podręczników do nauki języka polskiego dla obcokrajowców

Poszukujesz dobrego podręcznika do nauki polskiego jako obcego? Wybierz serię "POLSKI krok po kroku" - aktualnie najpopularniejszą serię do nauki języka polskiego jako obcego dla dorosłych. Jeśli szukasz podręcznika do polskiego dla dziecka, to polecamy "POLSKI krok po kroku - junior".

Obydwie serie zostały napisane tak, abyś w jak najkrótszym czasie mógł zacząć czynnie posługiwać się językiem polskim. Nie obawiaj się, że polska gramatyka uchodzi za trudną, gdyż ucząc się z "POLSKI krok po kroku" prawie jej nie zauważysz. Gramatyka wprowadzana jest w konkretnych sytuacjach komunikacyjnych - scenkach, dialogach, obrazkach, a następnie podsumowywana w intuicyjnych tabelach i ćwiczona na licznych przykładach. Wiele ćwiczeń gramatycznych ma formę dialogów, więc dzięki temu nie tylko szybko utrwalasz wiedzę gramatyczną, lecz również rozwijasz swoje umiejętności komunikacyjne.

Z pewnością spodoba Ci się szata graficzna podręczników - przejrzysta i funkcjonalna. Pozwala ona łatwo uchwycić niuanse leksykalne i gramatyczne, zależności i reguły, bez konieczności tłumaczenia ich na język pośredni. Dołączona do podręcznika płyta CD mp3 zawiera ponad 3 godziny wysokiej jakości nagrań, dzięki czemu będziesz mógł się osłuchać z brzmieniem języka. Wszystkie dialogi i teksty zawierają mnóstwo wyrażeń z życia codziennego, więc możesz mieć pewność, że twój język polski będzie brzmiał zupełnie naturalnie. Niewątpliwie także wciągniesz się w wątek fabularny podręcznika, który opowiada o przygodach Mami, Angeli, Javiera, Uwego i Toma – sympatycznych cudzoziemców, którzy przyjechali do Krakowa, aby uczyć się polskiego.

Seria zintegrowana jest z platformą e-learningową, która pozwoli Ci uczyć się z podręcznika także samodzielnie. W wersji online znajdziesz klucz do ćwiczeń, komentarze gramatyczne w kilku językach oraz multimedialny słownik ze specjalnym systemem zapamiętywania słówek.