Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców - KRAKÓW

Szkoła języka polskiego dla obcokrajowców
Intensywne kursy języka polskiego w Krakowie

Jeśli chcesz szybko nauczyć się polskiego, przyjedź na intensywny kurs do Krakowa. Kurs możesz rozpocząć w dowolny poniedziałek, nie musisz więc czekać do wakacji! Nie jest także ważne, czy już mówisz po polsku, czy też dopiero planujesz zacząć naukę polskiego. Mamy kursy dla wszystkich - od poziomu zerowego do poziomu zaawansowanego. W naszej szkole będziesz uczyć się polskiego z ludźmi z całego świata. Będzie to więc również doskonała okazja, by poznać nowych przyjaciół i dowiedzieć się od nich czegoś o innych zakątkach naszego globu.

Zadbamy, aby Twój pobyt w Krakowie nie tylko pomógł Ci poznać język polski, lecz również był niezapomnianym doświadczeniem. Po przylocie odbierzemy Cię z lotniska i zawieziemy do miejsca zakwaterowania.

W zależności od Twoich preferencji zorganizujemy Ci mieszkanie w polskiej rodzinie, w akademiku lub w hotelu. Popołudniami - po lekcjach - będziesz mógł uczestniczyć w różnorodnych zajęciach dodatkowych, by lepiej poznać polską kulturę, Kraków i jego gościnnych mieszkańców.

Nie jest ważne, czy potrzebujesz polskiego do pracy, masz dziewczynę z Polski, chcesz poznać język swoich przodków, planujesz studia w Polsce, czy też po prostu chcesz nauczyć się polskiego dla przyjemności - mamy tak szeroki wybór kursów, że z pewnością będziemy w stanie dobrać go do Twoich potrzeb. Zapoznaj się z najpopularniejszymi z naszych kursów: